Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Groups
kk: Группалар

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Block
kk: Блок

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
