Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Block
sl: Blok

en: Footer
sl: Noga

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Subtitle
sl: Podnaslov
