Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Author
af: Outeur

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Container
af: Houer

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: Footer
af: Onderskrif

en: Filter
af: Filtreer

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Master
af: Meester
