Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Author
cy: Awdur

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Text
cy: Testun

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Block
cy: Bloc

en: Footer
cy: Troedyn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Details
cy: Manylion

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Style
cy: Arddull

en: Subtitle
cy: Is-deitl
