Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Author
el: Συντάκτης

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Quote
el: Παράθεση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: User
el: Χρήστης

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Block
el: Μπλοκ

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Style
el: Στυλ

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Styles
el: Στυλ

en: Style name
el: Όνομα στυλ

en: Asc
el: Αύξ

en: Basic HTML
el: Βασική HTML
