Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Container
he: מיכל

en: Anchor
he: עוגן

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: User
he: משתמש

en: Separator
he: מפריד

en: Block
he: בלוק

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Filter
he: סינון

en: Details
he: פרטים

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Style
he: סגנון

en: Used in
he: משמש ב-

en: Grid
he: רשת

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: Locked
he: נעול

en: Styles
he: סגנונות

en: Style name
he: שם הסגנון

en: Slides
he: שקפים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
