Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Author
ka: ავტორი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Anchor
ka: ბმული

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Style
ka: სტილი

en: Style name
ka: სტილის სახელი
