Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Block
km: ប្លុក

en: Footer
km: បាតកថា

en: Filter
km: តម្រង

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម
