Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Locked
sr: Закључан

en: Basic HTML
sr: Основни HTML
