Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Author
am: ደራሲ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Footer
am: ግርጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: Locked
am: የተቆለፈ
