Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to es translation catalogue (37 entries)

en: Title
es: Título

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Author
es: Autor

en: Reset
es: Restablecer

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Quote
es: Cotización

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Container
es: Contenedor

en: Background
es: Fondo

en: Anchor
es: Anclaje

en: Text
es: Texto

en: Layout
es: Diseño

en: User
es: Usuario

en: Separator
es: Separador

en: Block
es: Bloque

en: Footer
es: Pie de página

en: Filter
es: Filtro

en: Details
es: Detalles

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Style
es: Estilo

en: Used in
es: Usado en

en: Grid
es: Cuadrícula

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Layouts
es: Diseños

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: Locked
es: Bloqueado

en: Intro
es: Introducción

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Styles
es: Estilos

en: Style name
es: Nombre de estilo

en: Slides
es: Diapositivas

en: Master
es: Máster

en: Basic HTML
es: HTML básico

en: Paragraphs Demo
es: Demo de Paragraphs

en: Image + Text
es: Imagen + Texto
