Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Author
fi: Tekijä

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Container
fi: Säiliö

en: Background
fi: Tausta

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: User
fi: Käyttäjä

en: Separator
fi: Erotin

en: Block
fi: Lohko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Filter
fi: Suodatus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Style
fi: Tyyli

en: Used in
fi: Käytetään

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Locked
fi: Lukittu

en: Styles
fi: Tyylit

en: Style name
fi: Tyylin nimi

en: Slides
fi: Diat

en: Master
fi: Isäntä

en: - Default -
fi: - Oletus -

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML
