Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Block
mn: Хавтан

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
