Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Group
os: Къорд

en: Author
os: Автор

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт
