Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Background
ug: تەگلىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Styles
ug: شەكلى
