Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: إزالة

en: Add
ar: إضافة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Count
ar: العدد

en: Operator
ar: العامل

en: Position
ar: الوضع

en: Cardinality
ar: رئيسي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Constraint
ar: قيد

en: Constraint settings
ar: اعدادات القيد
