Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Add
ast: Amestar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Count
ast: Cuenta
