Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Add
az: Əlavə et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Count
az: Say

en: Position
az: Vəzifə

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: - Select -
az: - Seçin -
