Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Add
be: Дадаць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Count
be: Колькасць

en: - Select -
be: - Выбраць -
