Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add
cs: Přidat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Count
cs: Počet

en: Operator
cs: Operátor

en: Position
cs: Pozice

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Constraint
cs: Omezení

en: Constraint settings
cs: Nastavení omezení
