Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Custom
cy: Addasu

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Position
cy: Lleoliad
