Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Add
da: Tilføj

en: Custom
da: Tilpasset

en: Count
da: Antal

en: Operator
da: Operand

en: Position
da: Placering

en: first
da: første

en: at most
da: højst

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Cardinality
da: Kardinalitet

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Constraint
da: Begrænsning

en: at least
da: til sidst

en: Constraint settings
da: Indstillinger for begrænsninger
