Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Add
et: Lisa

en: Custom
et: Kohandatud

en: Count
et: Arv

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Position
et: Asukoht

en: Cardinality
et: Võimsus

en: - Select -
et: - Vali -

en: at least
et: vähemalt
