Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Add
fa: افزودن

en: Custom
fa: سفارشی

en: Count
fa: شمارش

en: Operator
fa: عملگر

en: Position
fa: موقعیت

en: first
fa: اول

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Paragraph type
fa: نوع پاراگراف
