Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Add
fi: Lisää

en: Custom
fi: Oma

en: Count
fi: Laskuri

en: Operator
fi: Operaattori

en: Position
fi: Sijoitus

en: Cardinality
fi: Mahtavuus

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Relation
fi: Relaatio
