Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Add
fil: Idagdag

en: - Select -
fil: - Pumili -
