Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Add
gl: Engadir

en: Custom
gl: Personalizado

en: Count
gl: Contar

en: Operator
gl: Operador

en: Position
gl: Posición

en: times
gl: veces

en: first
gl: primeiro

en: at most
gl: Enquisa máis recente

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: - Select -
gl: - Seleccione -
