Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Add
id: Tambah

en: Custom
id: Tersuai

en: Count
id: Jumlah

en: Position
id: Posisi

en: first
id: pertama

en: Cardinality
id: Kardinalitas

en: - Select -
id: - Pilih -
