Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Add
it: Aggiungi

en: Custom
it: Personalizzato

en: Count
it: Numero

en: Operator
it: Operatore

en: Position
it: Posizione

en: first
it: prima

en: last
it: ultimo

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Cardinality
it: Cardinalità

en: - Select -
it: - Scegliere -
