Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Count
km: រាប់

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
