Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Position
mr: स्थान
