Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Count
my: ရေတွက်

en: first
my: ပထမ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
