Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Count
nl: Aantal

en: Position
nl: Positie

en: times
nl: keer

en: first
nl: eerste

en: at most
nl: hooguit

en: last
nl: laatste

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Constraint
nl: Beperking

en: Relation
nl: Relatie

en: Paragraph type
nl: Paragraaftype

en: exactly
nl: precies

en: at least
nl: ten minste

en: Constraint settings
nl: Beperkingsinstellingen
