Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Add
ps: زیاتول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Count
ps: شمیر

en: Position
ps: ځاى

en: - Select -
ps: - غوره -
