Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Add
sk: Pridať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Count
sk: Počet

en: Operator
sk: Operátor

en: Position
sk: Pozícia

en: first
sk: prvé

en: at most
sk: najviac

en: last
sk: koniec

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
