Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Count
sl: Število

en: Position
sl: Položaj
