Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Add
ta: சேர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Position
ta: இடம்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
