Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Count
te: లెక్క

en: Position
te: స్థానం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
