Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Count
th: จำนวน

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
