Paragraphs Contextual Validation (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Paragraph
ug: پاراگراف
