Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Add
ca: Afegeix

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Count
ca: Quantitat

en: Operator
ca: Operador

en: Position
ca: Posició

en: first
ca: primera

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: - Select -
ca: - Selecciona -
