Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Custom
lt: Savitas

en: Count
lt: Skaičius

en: Operator
lt: Operatorius

en: Position
lt: Pozicija

en: first
lt: pirmas

en: Cardinality
lt: Kardinalumas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
