Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Add
ms: Tambah

en: Custom
ms: Tersuai

en: Count
ms: Bilangan

en: - Select -
ms: - Pilih -
