Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Add
pl: Dodaj

en: Custom
pl: Własne

en: Count
pl: Liczba

en: Position
pl: Pozycja

en: first
pl: pierwsze

en: at most
pl: co najwyżej

en: last
pl: ostatnia

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Cardinality
pl: Liczność

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Constraint
pl: Ograniczenie

en: Relation
pl: Relacja

en: Paragraph type
pl: Rodzaj akapitu

en: at least
pl: przynajmniej

en: Constraint settings
pl: Ustawienia ograniczeń
