Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Add
ro: Adaugă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Count
ro: Contor

en: Position
ro: Poziție

en: Cardinality
ro: Cardinalitate

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Relation
ro: Relație
