Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add
tr: Ekle

en: Custom
tr: Özel

en: Count
tr: Sayaç

en: Operator
tr: İşletmen

en: Position
tr: Konum

en: first
tr: birinci

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Cardinality
tr: Nicelik

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Relation
tr: İlişki
