Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Custom
am: ብጁ

en: Position
am: ቦታ
