Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Add
bg: Добави

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Count
bg: Брой
