Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Count
bo: གྲངས

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Position
bo: གནས་ས
