Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Add
bs: Dodaj

en: Custom
bs: Prilagođen
